Balony z helem i oryginalne dekoracje stworzone na ich bazie

Posted on

Balony z helem

Balony z helem

Chcąc w pozytywny sposób zaskoczyć gości organizowanego przez nas wydarzenia – urodzin, imienin, wesela, kinderbalu, babyshower czy wieczoru panieńskiego, warto zadbać o stosowny dobór dekoracji na taką okazję. Do tego celu świetnie sprawdzą się balony. Jest to produkt niedrogi, lecz niezwykle efektowny. Dostępne na rynku wyroby tego typu różnić mogą się od siebie wielkością, materiałem wykonania, kolorem czy kształtem. Decydując się na samodzielne stworzenie z nich dekoracji, możemy mieć pewność, że na długi czas zapadaną one w pamięci naszych gości. W jaki sposób przygotować takie niebanalne ozdoby? Podpowiadamy!Jak już zostało wspomniane, balony z helem wykorzystać można między innymi podczas tworzenia dekoracji weselnych. Jednym z najmodniejszych trendów są zdjęcia przywiązane tasiemkami lub sznureczkami do wypełnionych helem baloników. Takie ozdoby można umieścić na przykład nad stołami czy przed wejściem na salę. Jeżeli organizujemy imprezę w plenerze i obawiamy się, że mogłyby się one zacząć przemieszczać na skutek mocniejszych podmuchów wiatru, warto zaopatrzyć się w specjalne obciążniki, które dostępne są w wielu różnych kształtach i kolorach. Na wesele świetnie sprawdzą się te w formie serduszek lub gwiazdek.

Kolejny gorący trend to świecące balony z helem, które od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością podczas imprez takich, jak festyny czy pikniki. Zamiast kupować ich gotową wersję, zdecydować można się na ich samodzielne wykonanie. Do tego celu, poza balonikami potrzebne będą także: dioda LED, bateria oraz taśma izolacyjna, przy pomocy których skonstruujemy miniaturową lampę, a następnie, jeszcze przed nadmuchaniem balonu, umieścimy ją w jego wnętrzu. Taka dekoracja doskonale sprawdzi się podczas imprez dla najmłodszych.

Ostatnia propozycja na wykorzystanie produktów, jakimi są Balony z helem to wykonanie z nich barwnej tęczy. W tym celu należy zaopatrzyć się w kolorowe balony foliowe oraz giętki drut, który należy wygiąć na kształt łuku. Przymocowujemy go do podłogi przy pomocy taśmy izolacyjnej, a następnie przyklejamy do niego uprzednio nadmuchane baloniki.

Tags: , ,